Volkswagen Crafter

Nový Crafter je vytvořen pro ty nejnáročnější podmínky. Je k dispozici ve třech hmotnostních třídách se zvýšením nebo snížením hmotnosti, třech délkám rozvoru a různých provedeních. Nákladový prostor vozu Crafter je díky velkým zadním křídlovým dveřím a bočním posuvným dveřím, které jsou nejširší v této automobilové třídě, rychle a snadno přístupný.

Kdo se jednou rozhodne pro Crafter, otevře si přístup k jeho jedinečným transportním možnostem. Nákladový prostor o objemu až 17 m3 je možné doplnit dalšími prvky, mezi které například patří několik možností dělicích příček, obložení nákladového prostoru stejně jako několik provedení podlahy.

Prostorná, extrémně odolná a přitom pohodlná kabina vozu Crafter splňuje všechny nároky, které kladete na lehký užitkový automobil. A to i pokud se jedná o ergonomii. K tomu, abyste se ve voze Crafter mohli cítit dobře a bezpečně, Vás podporuje rozsáhlý bezpečnostní systém, který mimo jiné zahrnuje sériově dodávaný adaptivní elektronický stabilizační systém.

Nový Crafter je extrémně úsporný, přitom však výkonější než kdy dříve. Pro Crafter byly vyvinuty čtyři moderní motory 2,0 l TDI. Díky jejich sníženému objemu a efektivní technologii Common Rail jsou výjimečně úsporné.

od 579 000 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Michal Macho, DiS.
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Top