Volkswagen Transporter 6.1 skříň

Chci se projet / Chci více informací

Kdo je neustále na cestách, musí zvládat nesčetné povětrností a dopravní situace. Je dobře, že na to nejste ve vozu Transporter 6.1 sami. Moderní technologie motorů TDI ve voze Transporter 6.1 se vyznačuje výkonem, pružností a úsporným provozem. Díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy zvládnete navíc téměř každou práci, s dvouspojkovou převodovkou DSG navíc velmi komfortně.

Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání. A tak si můžete každý pracovní den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Každý den se staráte, aby se velké množství materiálu a Vaše celá pracovní parta dostala dobře z bodu A do bodu B. Transporter 6.1 se proto postará o to, aby jste s přitom měli dobře i Vy. Jeho ergonomické pracoviště řidiče, jeho plynule nastavitelný volant a plynule nastavitelné sedadlo řidiče, tvarově stálé komfortní polstrování i nově uspořádaná přístrojová deska Vám udělají jezdění tak pohodlné, jak jen to je možné. 

Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové

Volkswagen Transporter 6.1 skříň skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW UŽITKOVÉ

Top