Volkswagen Transporter

Flexibilní, všestranný a plný inovací: Nový Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů. Nejmodernější asistenční systémy, nová kabina s promyšlenými odkládacími přihrádkami a největší nákladový prostor ve své třídě dělají z vozu Transporter 6. generace ideálního partnera pro plnění náročných úkolů všedních dnů.

Nový Transporter představuje moderní design s čistými tvary a výrazným vedením linií. Nová čelní partie upoutá pozornost zářivými chromovanými lištami na mřížce chladiče a také mimořádně výraznými světlomety. Nově tvarované zadní výklopné dveře a kola z lehké slitiny pak dodávají vozu výrazné akcenty i při pohledu ze zbývajících tří stran.

Promyšlený systém odkládacích prostor, přehledný design a nejlepší možný výhled z vozu podtrhují multifunkční možnosti využití nového Transportera. Individuální přizpůsobení sedadla řidiče přispívá k optimálnímu ovládání vozu.

Maximální účelnost, vysoce kvalitní potahové látky a inteligentní systém vodicích lišt v prostoru pro cestující jsou zárukou absolutního komfortu na Vašich cestách. Ohromný úložný prostor a ergonomicky tvarovaná sedadla pak zajistí při každé jízdě komfortní a pohodovou atmosféru jak pro řidiče, tak také pro jeho spolucestující.

Chci se projet / Chci více informací
Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Top