VW Beetle

Na některých vozech na první pohled poznáte jejich nezávislý charakter. Nový Beetle jednoznačně patří mezi ně. Tento vůz vzbuzuje pozornost okolí svým atraktivně výrazným vzhledem, který je umocněn expresivním předním i zadním nárazníkem. 

Kulaté světlomety neslouží jen jako rozpoznávací znak brouků, ale zároveň v sobě ukrývají sofistikovanou technologii, tyto halogenové světlomety vám po setmění zajistí prvotřídní výhled na cestu i okolní prostředí.

Nový Beetle je klasický a přesto zcela odlišný. Interiér se může proměnit dle vašich vlastních představ.  Řidič má nyní nezbytné jízdní informace k dispozici na přehledné kombinované přístrojové desce, která může být na přání doplněna moderním a elegantním přístrojovým panelem integrovaným v palubní desce. Oproti předchozím modelovým variantám je vůz vybaven také vnitřním osvětlením, které podtrhuje design interiéru.

Potěchou pro oko se vám stane především velmi barevný design interiéru, ve kterém se odráží barva karoserie, protože jsou palubní deska a kryty prahů lakovány v barvě vozu. Ve stejném odstínu je lakováno také dekorativní vsazení volantu. Nový Beetle slibuje nejen zábavnou jízdu, ale také vynikající komfort. 

Varianty

Top