Volkswagen Golf Variant Alltrack

Chci se projet / Chci více informací

Když se všední den změní tak trochu na nevšední. Díky zvýšené světlé výšce, podvozku pro špatné cesty, podélným střešním nosičům a velkému zavazadlovému prostoru jste ve voze Golf Alltrack dokonale připraveni na každou situaci. Ať jedete do práce, nebo na horskou túru, Golf Alltrack projeví svou sebejistotu v každé situaci. Prvky typické pro terénní vozy a výrazná silueta vytvářejí zcela jasný stylový obraz.

Pod robustním exteriérem se skrývá komfortní interiér. Ani při jízdě v terénu nemusíte rezignovat na styl. Design interiéru vozu Golf Alltrack na Vás zapůsobí svou elegancí a vysoce kvalitními detaily. Design osvětlení nového vozu Golf Alltrack nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Pohon 4MOTION rozděluje sílu motoru na všechna čtyři kola a Vy díky tomu můžete jet efektivně v nejrozmanitějším terénu. Volba jízdního profilu Vám pak umožňuje zvolit správné nastavení podle Vašeho přání.

Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Golf Variant Alltrack teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top