Volkswagen Golf Variant R

Chci se projet / Chci více informací

Nový Golf R Variant, jenž je silnější než kdykoli v minulosti, je důkazem extrémního technologického pokroku. Díky výkonu 228 kW (310 k), krouticímu moment 380 Nm je spojením sofistikovaného designu a očividného výkonu.

Vysoce kvalitní výbava, která se projevuje vzhledem automobilového sportu a čisté linie designu s detaily specifickými pro model „R“, jsou určujícími vlastnostmi vozu Golf R Variant. Světlomety s dynamickým osvětlením zatáček a sportovní nárazník propůjčují vozu výrazný vzhled a podtrhují tak jeho sílu. Sportovní sedadla "Top", atraktivní detaily z kůže a výrazná loga "R" promění každou jízdu ve voze Golf R Variant ve zcela mimořádný zážitek.  

Díky stálému pohonu všech kol 4MOTION, silnému motoru TSI s přeplňováním turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva si užijete mimořádné jízdní zážitky. Nová sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG pak navíc zajistí velmi efektivní zrychlování bez přerušení přenosu hnací síly. Sami si určíte, zda chcete cestovat uvolněně nebo razantním způsobem.

Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Golf Variant R teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top