Volkswagen Golf GTD

Nový Golf GTD zaujme svým designem i výbavou. Sportovní elegance je typickým znakem tohoto vozu. Nezaměnitelný GTD design předních partií s černou mřížkou chladiče se strukturou plástve, vstupy vzduchu v černé barvě a nárazníkem ve specifickém GTD designu rozptýlí veškeré pochybnosti o tom, s kým máte tu čest.

Nový Golf GTD rád prezentuje dynamickou stránku svého charakteru. Rozšířené boční prahy opticky snižují automobil, který tak téměř leží na vozovce. K tomuto dojmu navíc přispívá sériově dodávaný sportovní podvozek. Dokonalost celkového obrazu sportovního ducha je završena textovými logy "GTD" jež září na předních blatnících.

Nový Golf GTD zaujme čistými liniemi také v interiéru. To, že sportovní temperament a komfort se vzájemně nevylučují, dokážou již při prvním projetí zatáčkou top-sportovní sedadla. Vy se jen rozhodnete jaká. Pro čalounění sedadel si můžete zvolit potah s károvaným vzorem nebo kombinaci látky a alcantary, případně ušlechtilou kůži. Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, součástí výbavy předních sedadel bude vždy také nastavitelná bederní opěrka. Tento vůz je prostě nejen extrémně rychlý, ale i maximálně pohodlný.

Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Golf GTD teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top