VW Golf GTI

od 5,8 l/100 km
od 107,0 g/km

Potěšte se z originálu. Zakladatel samostatné automobilové třídy se vyznačuje nezaměnitelným designem, suverénní jízdní dynamikou a samozřejmě působivým výkonem. Nejnovější exemplář v řadě GTI zastiňuje dokonce i své předchůdce. Pod jeho kapotou se skrývá dech beroucí výkon vysoký tak, jako nikdy dříve. 

Golf GTI budí respekt na první pohled. Jeho nápadný zevnějšek stejně jako jeho úžasné jízdní výkony tak patří mezi legendy. Jeho čelní partie s legendární strukturou plástve na mřížce chladiče a černě leštěné vstupy vzduchu z něj činí prototyp jedné automobilové třídy. Nápadná červená ozdobná lišta se pak rozprostírá přes celou šířku mřížky chladiče s textovým logem "GTI" až po výrazné xenonové světlomety a umocňuje tak celkový sportovní dojem.

Zažijte pocit ovládat ryzí sílu vašima rukama. Golf GTI s multifunkčním volantem v kůži s přímou částí věnce na spodní straně a sponou s logem "GTI" a hlavicí řadicí páky, jejíž design evokuje legendární golfový míček prvního GTI, vám umožní pocítit a zároveň optimálním způsobem ovládat sílu ukrytou v tomto voze.

 

 

Kontaktujte nás

Ing. Vojtěch Lechner

Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent / Prodejce vozů VW

Přemysl Kovář

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Kontaktní formulář

VW Golf GTI skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW

Top