Volkswagen Golf

Nový Golf definuje svou vlastní designovou třídu. Je výraznější, sportovnější a aerodynamičtější než v minulosti. 

I v sedmé generaci zůstal věrný sám sobě. Charakteristická silueta s výrazným C-sloupkem karoserie je pro nás nedotknutelná. Prodloužený rozvor kol, kratší přesahy a přesné kontury mu propůjčují novou nadčasově elegantní dynamiku. Nový Golf je tak v konečném důsledku poněkud širší, působí plošším dojmem a vyvolává tak pocit velké síly. 

Nový Golf přinesl do své kategorie komfort automobilů vyšší třídy a učinil z něj standard. Tento model získává body také díky většímu zavazadlovému prostoru. Obzvláště nízko položená nákladová hrana a výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru usnadňují nakládání a vykládání těžších předmětů. 

Dopředu posunutá přední náprava zajistila ještě více místa pro cestující, a to zejména na zadních sedadlech, kde je výrazně větší prostor pro nohy. Vysoce kvalitní materiály a bíle podsvícené spínače zapůsobí v prostorném interiéru jak opticky, tak také dojmem, který zanechají při dotyku. Nová měřítka komfortu pak přinášejí četné nově řešené detaily, jako například ergonomická sedadla nebo zvětšený zavazadlový prostor.

Nový Golf díky své inovativní bezpečnostní výbavě zajišťuje spolehlivým a dokonale promyšleným způsobem pocit bezpečí při každé jízdě.

 

 

 

 

Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Golf teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top