VW Golf R

Sportovní temperament v rychlém jízdním pruhu, to je nový Golf R. Se svými 300 k je nejsilnějším vozem Golf, jaký kdy spatřil světlo světa, z nuly na 100 km/h zrychlí za pouhých 4,9 sekundy. Srdcem, které bije pod jeho kapotou, je TSI motor přeplňovaný turbodmychadlem.

Díky svému dynamickému zevnějšku je nový Golf R zárukou dech beroucích momentů. Boční prahy lakované v barvě vozu určují boční linie a vizuálně podtrhují jeho sportovní charakter. Velké vstupy vzduchu v předním nárazníku v designu "Motorsport", stejně jako černá leštěná mřížka chladiče jsou zárukou toho, že nový Golf R zapůsobí výrazným dojmem. Dokonalý sportovní design pak završují detaily, ke kterým patří loga "R" na bocích vpředu či matně chromované kryty vnějších zpětných zrcátek.

Již při prvním pohledu do interiéru nového vozu Golf R se vám zvýší tep. Ztělesnění automobilového sportu je zde dotaženo až do nejmenšího detailu. Jasným důkazem toho jsou již při nastoupení modře podsvícené prahové lišty z ušlechtilé oceli. Sportovním dojmem rovněž působí černé čalounění stropu a bíle podsvícené přístroje na palubní desce s ručičkami ukazatelů v modré barvě, které jsou typické pro model R. 

 

Kontaktujte nás

Ing. Vojtěch Lechner

Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent / Prodejce vozů VW

Přemysl Kovář

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Kontaktní formulář

VW Golf R skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW

Top