Volkswagen ID.3

S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si. Hravý pohled do budoucnosti. A také na silnici. Volitelný průhledový displej AR Head-up-Display zobrazuje užitečné informace přímo do zorného pole čelního skla a usnadňuje Vám ovládání vozu. Ukáže Vám například, kde musíte odbočit. Projekce na čelním skle i jízda po asfaltu se přitom jeví jako jedna realita. Jízda je tak každý den ještě pohodlnější.

ID.Light s vámi vizuálně komunikuje a v kombinaci s volitelným navigačním systémem vám pohodlnějším způsobem ukazuje cestu. Volitelné panoramatické střešní okno je díky své ohromné prosklené ploše, která se rozprostírá přes celou šíři střechy, detailem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však volný výhled na oblohu z interiéru vozu. Tónování skla okna zajistí uvnitř ID.3 příjemnou teplotu. Roleta, kterou můžete velmi komfortně ovládat pomocí hlasových pokynů, vás pak ochrání před přímými slunečními paprsky. Pro stažení rolety stačí tedy jen vyslovit přání: "Ahoj ID., ukaž mi hvězdy." Mačkání tlačítek v průběhu jízdy patří minulosti. Už nemusíte spouštět oči od dění na vozovce, protože vše můžete snadno ovládat pomocí intuitivního hlasového ovládání.

Vysoký výkon a rychlé nabíjení. Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. To hravě zvládnete s každou ze tří možných velikostí baterie určených pro ID.3. Vybírat můžete z kapacit 45 kWh, 58 kWh nebo 77 kWh.

od 1 228 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Volkswagen ID.3 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top