Volkswagen ID.5

Nové ID.5 je efektivita s elegantními tvary. Nový model ID.5 s výkonným elektrickým pohonem a siluetou, která se plynule svažuje k zadní partii, představuje moderní spojení SUV a kupé. ID.5 podporuje aktualizace Over-the-air a je tak připravené nově definovat elektrickou mobilitu. ID.5 zaujme svým futuristickým designem, který představuje kompozici síly vozu SUV a aerodynamické siluety modelu kupé. Oplývá inteligentním nabíjením, Baterie vozu podporuje rychlé nabíjení (až 135 kW při stejnosměrném proudu). Vůz také podporuje inteligentní funkci nabíjení v určitém časovém intervalu např. kvůli využití výhodného nočního tarifu. Nabízí také inteligentně navržený velkoprostorový interiér ve stylu Open-Space, který poskytuje více svobody a prostoru pro vše, co je pro vás důležité.

Už při prvním pohledu zaujme nový model ID.5 skutečným highlightem a to inovativním systémem IQ.LIGHT (který je na přání). Technologie LED Matrix použitá ve světlometech pak umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu. Mezi krásně modelovanými světlomety LED Matrix je umístěn elegantní světelný pás s centrálním logem Volkswagen. To, co působí dokonalým dojmem vpředu, nesmí chybět ani na zadní partii vozu. Součástí paketu jsou také volitelná 3D zadní světla s LED technologií s animovanými brzdovými světly a dynamickými směrovými světly, která se postupně plynule rozsvěcují a názorně ukazují směr odbočení. 

Panoramatická prosklená střecha, jež se rozprostírá přes celou šíři vozu, je díky své ohromné ploše sama o sobě prvkem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však pohled z interiéru na oblohu.

od 1 431 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Volkswagen ID.5 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top