VW Golf Sportsvan

od 2,2 l/100 km

Je součástí rodiny Golf, avšak výjimečné postavení v ní se projevuje jak v jeho jménu, tak v jeho designu. Nový Golf Sportsvan se vyznačuje sportovním zevnějškem a prostorným interiérem. Nový Golf Sportsvan nabízí spoustu místa pro celou rodinu i pro mnoho zavazadel. Díky zvýšené poloze sedadel navíc budete mít v průběhu jízdy lepší přehled a užijete si větší pohodlí při nastupování a vystupování.

Zcela osobní. Plně automatický. Volitelná funkce personalizace představuje velký přínos pro komfort v případě, že se za volantem nového vozu Golf Sportsvan pravidelně střídá více osob. Umožňuje totiž uložení individuálního nastavení různých řidičů. Díky paměti "Key Memory" Vás automobil pozná podle použitého klíčku od vozu, a to včetně odpovídajícího pozdravu na displeji kombinovaného přístroje. 

Zapomeňte na uniformitu a pozvěte dovnitř slunce. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se dodává na přání, zajistí v novém voze Golf Sportsvan ještě příjemnější světelnou atmosféru.

Kontaktujte nás

Ing. Vojtěch Lechner

Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent / Prodejce vozů VW

Přemysl Kovář

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Kontaktní formulář

VW Golf Sportsvan skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW

Top