Volkswagen Polo Cross

Příští dobrodružství na Vás čeká za domovními dveřmi. Ve voze CrossPolo nebudou Vaše plány ničím omezovány. Nová oranžová metalíza „Honey“, kryty vnějších zpětných zrcátek lakované stříbrnou barvou a stříbrně eloxované podélné střešní nosiče již na první pohled prozrazují, že tento model je stvořen pro skutečné dobrodružství.

Radost z objevování začíná již v okamžiku nastoupení, sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny s rafinovaně tvarovanými paprsky se postarají o sebevědomý projev. Model CrossPolo získává svůj jedinečný vzhled terénního vozu díky podvozku, jehož světlá výška je o cca 15 mm větší, a to zejména díky černým krytům blatníků, prahů a dveří. Zároveň nápis „CROSS POLO“ na zadních dveřích, který je vytvořen z odolné fólie, prozrazuje speciální výbavu tohoto automobilu.

V interiéru modelu CrossPolo je estetika v harmonii s funkčností: Multifunkční volant v perforované kůži je zdoben hliníkovým dekorem, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou také potažené kůží s ozdobnými barevnými švy. Dalšími atributy kvality jsou přístrojová deska z měkčeného plastu, plochy pedálů s aluminiovým vzhledem a prvky zdobené matným chromem – např. kryty rádia a ovládacího panelu klimatizace. Projevem praktičnosti a komfortu modelu CrossPolo jsou také odkládací zásuvky pod předními sedadly, střední loketní opěrka vpředu, asymetricky dělené a sklopné zadní sedadlo a opěradlo, klimatizace a multifunkční displej palubního počítače.

Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Polo Cross teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top