Volkswagen Polo

Před pohledy okolí Vás ochránit nedokáže. Polo dokáže předcházet nebezpečným situacím. Avšak se zvědavými pohledy je to trochu složitější. Výrazné designové prvky, jako jsou přední světlomety tvořené LED diodami, výrazný přední i zadní nárazník nebo laky, vyvolávají obdiv.

Udělejte dobrý dojem. Ještě před tím, než odjedete. Polo bude vždy útulné. A jeho tři výbavové linie interiéru budou vždy tou správnou odpovědí na různé požadavky.

Pohodlně se budete cítit vždy. Ať sedíte v jakékoli pozici. Ve voze Polo se prostě jen pohodlně usadíte. A není divu, protože jeho vysoce kvalitní interiér navodí okamžitě atmosféru, ve které se budete cítit velmi příjemně. Nejmodernější výbava se pak postará o to, že bez problémů zvládnete všechny výzvy, jež na Vás na cestě čekají. A to zcela bez stresu.

Motory jsou také ohleduplné k životnímu prostředí. Polo prostřednictvím svých senzorů sleduje, co se děje v okolní dopravě. To ale není vše, neboť tento automobil má na zřeteli i budoucnost. Jeho motory jsou mimořádně silné a mají velký krouticí moment, přitom však produkují velmi málo emisí.

 

Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Polo teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top