Volkswagen Touran

Všední den může být tak krásný. Působivá dynamika a vynikající funkčnost nového vozu Touran dodá šedi všedních dnů nový náboj.

Je příjemné být viděn v novém voze Touran a příčinou nejsou jen velké plochy skel jeho oken. Díky linii střechy, která klesá směrem k zádi vozu, působí dynamickým a sebejistým dojmem. Jeho výrazná silueta v sobě přitom skrývá velkorysý prostor a temperament, jenž doprovází jeho kompaktní tvary. Jeho nadčasový vnější design však slouží zejména jednomu účelu, zajistit vám co možná nejvíce prostoru pro vše co je vás důležité, a to z překvapivě malé půdorysné plochy. Nový Touran je tak velmi příjemně ovladatelný ve městě a současně oplývá komfortem při dlouhém cestování na dovolenou. Jeho kvality oceníte znovu a znovu každý den.

Nový Touran vás potěší svým inteligentním designem interiéru a velkorysou nabídkou místa. Díky třem plnohodnotným sedadlům ve druhé řadě a dvěma samostatným sedadlům ve třetí řadě, která je součástí výbavy na přání, získají vaši přátelé i rodina spoustu prostoru.

 

 

od 760 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Volkswagen Touran skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top