Volkswagen up!

Není velký, je však velkolepý. Na pouhých 3,54 m délky ukazuje nový up! nejmodernější interpretaci výrazových prostředků designu automobilů Volkswagen. Výrazně tvarovaná boční okna, čisté plochy boků karoserie a jednoduché linie dávají vyniknout výrazným prvkům, ke kterým patří například zcela prosklené dveře zavazadlového prostoru. Čelní partie vozu zaujmou svým stylizovaným úsměvem. 

Můžete se těšit na plnohodnotný čtyřmístný automobil. Nový up! je vybaven nově vyvinutými integrálními sedadly, která nejen dobře vypadají, ale jsou stejně tak pohodlná. 

Nový up! vypadá jako malý automobil. Přitom ho však vnímáte jako velký prostor. Nabízí více místa, než většina vozů v této automobilové třídě a díky funkčním a chytrým designovým prvkům působí velmi prostorným dojmem. K tomu, abyste se ve voze up! nejenom dobře cítili, ale také vše potřebné velmi rychle našli, je každý ovládací prvek umístěn přesně tam, kde byste jej intuitivně očekávali. Výsledek potom nejen dobře vypadá, ale je rovněž důležitým přínosem pro bezpečnou a uvolněnou jízdu.

Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen up! teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top