Modely SEAT se zvýhodněním až 200 300 Kč

Nabídka, která vás usadí do vozu. 


Získejte vozy SEAT se zvýhodněním až 173 400 Kč. Stačí si vybrat ten váš...

Naplněn technologiemi, kterými doslova oslní. Full LED světlomety. Dopřeje dokonalý komfort. Adaptivní tempomat. Zajistí bezstarostnou jízdu. Front Assist. Vynikněte se sportovním stupněm výbavy FR. Nebo si dopřejte maximální elegance, stylu a pohodlí ve výbavě Xcellence. Vyberte si navíc z nabídky akčních paketů Technology dostupných pro všechny úrovně výbav. Nyní se skvělým zvýhodněním. Je čas to pořádně rozjet.

 

 

 Seznamte se s novým vozem SEAT Arona. Crossover, jenž byl stvořen
pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnostiindividualizace.
Vyspělé technologie jako LED světlomety. Neomezená konektivita a zábava díky systému Full Link. Bezdrátová nabíječka. Nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu. Mimořádně prostorný interiér. 400litrový zavazadlový prostor. Nyní navíc s 5letou zárukou. Jděte svou vlastní cestou.

SEAT Leon FR s osobitým, dynamickým charakterem nebo elegantní SEAT Leon Xcellence. Akční pakety Technology s exkluzivní výbavou nyní posouvají Leon k dokonalosti. Obsahují navíc prvky výbavy jako full LED přední světlomety, 18" kola z lehkých slitin, parkovací kameru, vyhřívaná přední sedadla, navigační systém s 8" barevným dotykovým displejem včetně technologie Full Link či prémiový audiosystém BeatsAudio a mnoho dalšího. Nyní navíc s 5letou zárukou. Vůz, který je připraven na vše, tak jako právě teď i vy.
  SEAT Leon ST FR s osobitým, dynamickým charakterem nebo elegantní SEAT  Leon ST Xcellence. Akční pakety Technology s exkluzivní výbavou nyní posouvají Leon k dokonalosti. Obsahují navíc prvky výbavy jako full LED přední světlomety, 18" kola z lehkých slitin, parkovací kameru, vyhřívaná přední sedadla, navigační systém s 8" barevným dotykovým displejem včetně technologie Full Link či prémiový audiosystém BeatsAudio a mnoho dalšího. Nyní navíc s 5letou zárukou. Vůz, který je připraven na vše, tak jako právě teď i vy.

Chcete opravdu suverénní rodinný vůz pro všechny příležitosti? Chcete zvládat všechny ty každodenní úkoly s přehledem a ještě stylově? Zvolte SEAT Ateca ve výbavě Xcellence.

 

 

Nabídku skladových vozů SEAT najdete ZDE. 

 

* Nabídka je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Detailní nabídky najdete u našich prodejců SEAT:

České Budějovice

Český Krumlov 

 

Nabídka platí do 31.3.2019

Top