O společnosti

Jsme tu pro všechny. Už od roku 1992.


CB Auto působí v oblasti autorizovaného prodeje a servisu automobilů již od roku 1992. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům řešit jakoukoli situaci týkající se nákupu, servisu a provozu automobilů. Najdete nás ve třech městech jihočeského kraje: v Českých Budějovicích, Táboře a Českém Krumlově. Poskytujeme služby autorizovaného prodeje a servisu značek ŠKODA, Volkswagen, SEAT, MAZDA a KIA. Jsme držiteli mnoha prestižních ocenění v oblasti prodeje a servisu, která jen potvrzují naši pozici významného partnera těchto automobilových značek v jihočeském kraji. Největším oceněním pro nás ale je loajalita a spokojenost našich zákazníků. Vážíme si vaší důvěry, a proto pro vás neustále hledáme nová řešení a inovujeme naše služby tak, abyste od nás odjížděli spokojení. Dbáme na dodržování nejvyšších servisních a prodejních standardů a také jsme součástí významných pilotních projektů zastupovaných značek. Rozšiřujeme služby, kapacity a kvalifikaci našich zaměstnanců a neustále hledáme nové metody, jak vám zjednodušit a zpříjemnit jakoukoli situaci, která v souvislosti s nákupem a provozem vašeho vozu může nastat.

U nás si můžete jakýkoli vůz vyzkoušet, jelikož máme vždy připravené předváděcí vozy, ve kterých se můžete projet. Díky bezkonkurenční nabídce skladových vozů od nás v novém vozu rovnou odjedete. U nás si vybere skutečně každý, jelikož máme širokou nabídku i ojetých vozů, nejen v certifikovaných programech Škoda Plus a Das WeltAuto. Na servis nebudete dlouho čekat, protože máme nejvyšší servisní kapacity v kraji. Používáme výhradně originální díly a příslušenství a upřednostňujeme opravy karoserie metodou PDR, která nepoškodí váš lak, například při opravách po kroupách. Kromě toho nabízíme servisní programy i pro starší auta. Zároveň držíme krok s technologickými novinkami a jsme součástí pilotních projektů elektromobility. V případě potřeby vám naši specialisté pomohou vyřešit pojistnou událost od A do Z.
 

Jsme součástí EET:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Myslíme na budoucnost:
Abychom účinně hospodařili s elektrickou energií, instalovali jsme v naší provozovně v Českých Budějovicích systém akumulace energie. Cílem tohoto projektu je ukládat přebytečnou energii vyrobenou z OZE, která může být později využita pro pokrytí zvýšené energetické náročnosti. Výsledkem je stabilizace energetického odběru společnosti, ulehčení rozvodné síti elektrické energie a zajištění hospodárného využívání elektrické energie. Tento projekt je financován za podpory EU. Více o projetku zde.

V rámci druhé fáze projektu snižování energetické náročnosti provozu jsme instalovali Fotovoltaický systém včetně akumulace enenrgie. Tímto krokem jsme ještě zvýšili energetickou nezávislost společnosti CB Auto a dosáhli dalšího kroku v hospodárném využívání elektrické energie pocházející z obnovitelného zdroje. Tento projekt je financování za podpory EU.

Top