Nové SUV ID.4 předprodej již zahájen!

Čistě elektrické SUV ID.4 stvořené pro velké věci


Nové SUV ID.4 předprodej již zahájen!

Zcela nová koncepce prostoru, která vám dává spoustu svobody. Elektrický výkon, který je zdrojem inspirace. Intuitivní ovládání, díky němuž je vše snadné. To je nové ID.4. Silné jako SUV, ohleduplné k životnímu prostředí jako ID. S elektřinou navíc dojedete dále. Ráno si zajdete zasportovat a po práci s potřebnou výbavou vyrazíte na víkendový výlet. S modelem ID.4 to nepředstavuje žádný problém. Modely 1ST i 1ST Max jsou vybavené baterií s kapacitou 77 kWh a jejich výkon 150 kW je možné upgradovat. Dojezdová vzdálenost obou modelů dosahuje 360-520 km. Velkou výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet všude. Doma můžete elektromobil nabíjet z běžné elektrické zásuvky nebo z volitelné nabíječky ID.

Funkčnost ve své nejkrásnější podobě. Městské SUV s fantastickým designem a průměrem otáčení malého vozu. Nové ID.4 je důkazem toho, jak atraktivně může elektromobil vypadat. Jeho design charakterizují dokonale tvarovaná kola z lehké slitiny. Buď 18", nebo volitelně v rozměrech 19" až 21", podélné střešní nosníky pro upevnění dalších přepravovaných předmětů, zapuštěná madla dveří zlepšující aerodynamiku, volitelná 3D-LED zadní světla s dynamickými směrovými světly a další zcela mimořádný detail je volitelná světlená linie, která se jak vpředu, tak i vzadu táhne až k nově navrženému logu Volkswagen.

Nebeské výhledy zajistí volitelné panoramatické střešní okno, které se rozprostírá téměř přes celou šíři střechy, je díky své enormní ploše samo o sobě prvkem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však výhled na nebe. Tónované sklo navíc zajišťuje uvnitř vozu příjemnou teplotu. Před ostrými slunečními paprsky Vás pak ochrání roleta, kterou můžete velmi praktickým způsobem ovládat, např. pomocí hlasových pokynů. Stačí jen říci "Ahoj ID, ukaž mi hvězdy." a roleta se otevře.

ID.4 okouzlí svým inteligentním vzhledem projevujícím sílu. A to jak řidiče, spolucestující i okolní pozorovatele.

Top