Nový SEAT Leon CUPRA #22

Je to závodní duch značky SEAT.


Proč Leon CUPRA #22?

Je to závodní duch značky SEAT. Je to vášeň pro závodění a společný směr, který spojuje cestovní vůz se závodním okruhem. Touha po neustálém pokroku, která nás žene vpřed. Je to paket CUPRA #22, který byl navržen tak, aby předčil vaše očekávání a probudil ve vás emoce závodního jezdce.

  • Akční paket CUPRA #22
  • 5* hodnocení EURO-NCAP
  • Maximální výkon 300 k

 

Vítěz poháru cestovních vozů ETCC 2017

Poznejte paket CUPRA #22, který byl navržen ve spolupráci s automobilovým závodníkem Petrem Fulínem.

Akcelerace, rychlost, preciznost a pocit bezpečí. Víc od svého auta nechci. Jak na okruhu, tak na silnici potřebuju mít jistotu, že se mohu na své auto 100% spolehnout. Jedině tak mohu podat takový výkon, který se ode mě očekává. Nespokojím se s průměrem, chci být nejlepší. Chci vyhrát.

 

OBJEVTE VÝBAVU PAKETU CUPRA #22

Paket CUPRA #22 je ideálním spojením volitelných prvků výbavy. Ještě lepší pocit z jízdy? Poznejte digitální přístrojový štít. Je třeba precizně zaparkovat? Pomůže vám pár očí navíc v podobě zadní parkovací kamery s parkovacími senzory vpředu a vzadu, vše se vám zobrazí na 8" dotykovém displeji rádia. Plánujete vyrazit na cestu do zahraničí? Přijde vám vhod navigační systém s mapovými podklady Evropy na SD kartě. Pohodlí v zimě? Paket Winter. To jsou vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů.

                         PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY                                              19" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN                                          CUPRA DRIVE PROFILE


V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým SEAT:

České Budějovice
Český Krumlov

Galerie

Top