Centrum oprav metodou PDR

Otevřeli jsme pro vás Centrum oprav metodou PDR 

Postihlo váš vůz krupobití? Máte na laku nevzhledné důlky nebo promáčkiny? Neváhejte a kontaktujte naše pracovníky. Odborně prohlédneme karoserii vašeho vozu a stanovíme rozsah poškození. Promáčkliny a důlky na karoserii kontrolujeme pomocí speciální lampy. Ve spolupráci s naší partnerskou firmou můžeme v našem Centru oprav PDR nabídnout více než 10 letou zkušenost s touto metodou oprav. Jsme oprávněni likvidovat škodní události pro všechny hlavní pojišťovny na trhu. Případnou opravu karoserie vám tak pomůžeme vyřešit s vaší pojišťovnou.

Proč PDR? Žádné lakování, žádná demontáž karoserie!

Pomocí speciálního nářadí a know-how se promáčkliny vytahují, vytlačují a vyrovnávají do původního stavu. Využívá se takzvaného paměťového efektu karoserie. Promáčkliny se tak vrátí do původního stavu a karoserii není nutné lakovat. Hlavní výhodou je tak rychlost opravy, zachování původního laku a barvy. Žádné lakování, kytování, broužení. Oprava metodou PDR je rychlejší, šetrnější a levnější, než tradiční oprava zásahem do karoserie. Standrdní doba opravy promáčlin se pohybuje v rozmezí od 1 do 3 hodin. PDR je ideální způsobem opravy karoserii v případě jejího poškození krupobitím, vandalem, pádem drobných předmětů na karoserii, provalením, promáčknutím nebo bezohledným otevíráním dveří sousedních aut, které všichni dobře známe z veřejných parkovišť. Veškerá poškození karoserie vašeho vozu neváhejte konzultovat s našimi servisními techniky nebo se rovnou obraťte na specialistu PDR centra.


 JSME SERVISNÍM PARTNEREM POJIŠŤOVEN PRO OPRAVY METODOU PDR PRO VOZY VŠECH ZNAČEK. POMŮŽEME VÁM TAKÉ S LIKVIDACÍ ŠKODNÍ ÚDÁLOSTI.

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým:

Kontaktní osoba PDR centra České Budějovice, Lukáš Mokrý Tel.:  606 645 256, email: mokry@cb-auto.cz

Specialista oprav po nehodách ŠKODA České Budějovice Tel.: 778 722 258

Specialista oprav po nehodách VW, VW Užitkové vozy České Budějovice Tel.: 730 193 399

Specialista oprav po nehodách SEAT, MAZDA, KIA České Budějovice Tel.: 778 722 250

Specialista oprav po nehodách Český Krumlov, Tel.: 778 722 250

Specialista oprav po nehodách Tábor, Tel.: 725 722 351 

Nebo se objednejte online ZDE

Top