Volkswagen Beetle

Chci se projet / Chci více informací

Žádný automobil nezapůsobil na lidi tak jako Beetle. Nyní je tato ikona zpět, i když jiná, než se čekalo – silná, dynamická, s ostrými rysy a výrazně modelovanými tvary.

Nový model Beetle vzbudí pozornost okolí svým atraktivně výrazným vzhledem, který je umocněn expresivním předním i zadním nárazníkem. V zadní části vozu zaujmou koncová světla s tmavě červenými kryty, ve kterých jsou integrována obrysová světla, brzdová světla a směrová světla, a kterým může na přání dělat společnost také unikátní zadní spoiler. Kulaté světlomety neslouží jen jako rozpoznávací znak "brouků", ale zároveň v sobě ukrývají sofistikovanou technologii: tyto halogenové světlomety Vám po setmění zajistí prvotřídní výhled na cestu i okolní prostředí.

Nový Beetle slibuje nejen zábavnou jízdu, ale také vynikající komfort. Z toho důvodu je již ve standardu vybaven praktickými funkcemi usnadňující nastupování a sklopnými opěradly sedadel. Pokud si chcete ve svém voze dopřát ještě více komfortu, máte díky naší velkorysé nabídce volitelné výbavy z čeho vybírat. 

Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Beetle teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top