Volkswagen Polo GTI

Chci se projet / Chci více informací

Pověstná síla GTI evokuje již 40 let představu radosti z jízdy. Nadšení však vyvolají nejenom údaje o jeho výkonu, ale také moderní technologie, které Vás podporují v průběhu jízdy. Polo GTI dokázalo z 0 na 100 km/h zrychlit za 6,7 sekundy. Motor 2,0 l TSI se však i přesto vyznačuje nízkou spotřebou paliva, velkou silou a krouticím momentem již při nízkých otáčkách.

Každá zatáčka Vám udělá radost.
Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS, která je součástí sériové výbavy, Vám pomáhá zejména při jízdě v zatáčkách. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS je nedílnou součástí elektronického stabilizačního systému a protiprokluzové regulace ASR. 

Dynamický zevnějšek okamžitě napoví, co se skrývá pod kapotou. Jak GTI insignie zvenku, tak i v interiéru vozu věrně ctí dlouhou tradici, která je spojením moderního designu a moderní technologie. Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy, můžete pohodlně ovládat pomocí sportovního multifunkčního volantu. Ten je potažen kůží a zdoben červenými švy. Tyto markantní detaily najdete také na hlavici řadicí páky a textilních kobercích.

Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Žádný vůz Volkswagen Polo GTI teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Volkswagen

Top