Nová MAZDA CX-60 již u nás

Tato akce již není aktuální. Současné platné akce naleznete zde
Přivítejte novou MAZDU CX-60, která je určená pro náročné řidiče

MAZDA odhaluje zbrusu nový vlajkový model CX-60. Představuje tak vše, co za posledních 100 let vložila do své DNA. Přes skvělý vnitřní a vnější design, japonské řemeslné zpracování až po nové technologie, které budou vytvářet nové fantastické zážitky pro řidiče i jeho spolujezdce.

Budete unešeni z toho, jak se MAZDA CX-60 skvěle řídí, stejně jako všechny ostatní vozy MAZDA. Její řízení je intuitivní, bezpečné, snadné a příjemné. V designu se snoubí vysoce kvalitní materiály, japonské know-how a vášeň, kterou zkušební mistři Takumi ve společnosti MAZDA vnášejí do každého z jedinečných vozů.

Nová MAZDA CX-60 je prvním plug-in hybridním modelem a spolu s ním MAZDA představuje celou řadu nových technologií.

 

Přijďte si vyzkoušet novou MAZDU CX-60 přesvědčit se o její dokonalosti!

 

Zcela nový design a uklidňující, elegantní interiér nabízí širokou škálu nenápadně integrovaných možností a technologií soustředěných na řidiče. SUV stvořené pro progresivní řidiče, kteří skutečně rozumí kvalitě a vzrušující jízdní dynamice.

 

To nejlepší z nového vozu:

  • Bilance CO2 Zcela nový plug-in hybrid Mazda přináší skvělý jízdní zážitek a nízkou spotřebou paliva. Pro ještě nižší emise a plynulejší zrychlení je Mazda CX-60 vybavena zcela novou osmistupňovou automatickou převodovkou.
  • Výkon - První PHEV této značky s baterií o kapacitě 17,8 kWh nabízí kombinovaný výkon přes 300 koní a v hybridním režimu dosahuje maximální rychlosti až 200 km/h.
  • Dobíjení - Elektrický pohon vám zajistí jízdu bez emisí, která pokryje většinu vašich každodenních potřeb. Dobíjení je rychlé a snadné, a pokud budete potřebovat dojet dál, zážehový motor vám vždy pomůže při dlouhých jízdách

 

Vybrat si můžete z výbav:

  • Prime-line
  • Exclusive-line
  • Homura
  • Takumi

 

Navíc 6 let záruky na nový vůz MAZDA.


V případě zájmu o bližší informace kontaktujte náš prodejní tým MAZDA:

 

 

 

Vít Bravenec
 
Jakub Čedík
 
 

Galerie

Top