Den testovacích jízd ŠKODA iV

V pondělí 24. října se u nás konal Den testovacích jízd ŠKODA iV se žhavou novinkou ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV v hlavní roli.


Den testovacích jízd ŠKODA iV

Během odpoledne jsme naše hosty provedli cestou elektromobility. Prakticky je seznámíli s používáním elektromobilů a s možnostmi nabíjení, se servisem, s provozními náklady a veškerými výhodami a pozitivním dopadem.

Kromě malého občerstvení a dalšího doprovodného programu se také soutěžilo o zapůjčení vozu ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV na jeden rok. 

Těší nás, že dorazil každý kdo chce jezdit pohodlně, levně a ekologicky a zajímá se tak zároveň o naše životní prostředí. Každy kdo se projel v naší novince ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV, zažil elektrickou jízdu na vlastní kůži. Každý zákazník si také mohl vyzkoušet další modely ŠKODA. 

Zároveň jsme poskytovali kompletní informace k vypsanému dotačnímu titulu na pořízení elektromobilu ve výši až 360 000 Kč pro osobní vozy. 

Děkujeme všem zúčastněným za pohodovou atmosféru, ve které se nesla celá akce. Osobní setkání s vámi bylo i pro nás nesmírně přínosné a velmi osvěžující.

Zajímají vás elektro modely, ale akce jste se nezúčastnili? Přijďte si je prohlédnout a otestovat na vlastní kůži. Všechny vozy pro vás máme připravené na našich pobočkách v Českých Budějovicích a Táboře.

 

Galerie

Top