Roadshow Kia přijíždí do Českých Budějovic

Roadshow Kia v pohybu představí široké veřejnosti novou identitu značky už v neděli 22. 8. 2021.


Roadshow Kia přijíždí do Českých Budějovic

Kia zahájila letní dynamické turné po jednotlivých městech České republiky, v rámci kterého představí novou identitu značky Kia a zároveň nabídne možnost otestovat celou řadu modelů. Turné Kia v pohybu zavítá do 6 měst včetně Českých Budějovic. 
 

Přijďte si užít testovací jízdy v neděli 22. 8. do nákupního centra Géčko, kde se o vás postará náš prodejní tým Kia. Budeme tu pro vás od 9:00 - 16:00 hod. 
 

Zkušební jízdu si můžete zarezervovat zde: https://www.kiavpohybu.cz/rezervace/.

V rámci turné Kia v pohybu budete mít možnost usednout za volant nejpopulárnějších modelů značky Kia s různými typy pohonů včetně výkonného elektromobilu, stejně tak nové generace SUV Kia Sorento. Mezi další modely patří čistokrevný elektromobil Kia e-Niro, evropský bestseller Kia Sportage, městský crossover Kia Stonic a designově nejvýraznější modely XCeed a ProCeed. Chybět nebude ani prostorný a pro rodiny i podnikatele stvořený Ceed Sportswagon (kombi).

Jízdy budou probíhat spolu s instruktorem, který vás upozorní na pokročilé funkce výbavy, moderní technologie a jednotlivé přednosti široké nabídky pohonných jednotek značky Kia. Kromě možnosti vyzkoušet si osobně vozy Kia budete mít také možnost navštívit speciální infostánek věnovaný elektromobilitě a komplexním aktivitám značky Kia v této oblasti. Dále na vás čeká doprovodný program a soutěže. 

Navíc přispěje na pomoc rodinám dětí na jižní Moravě zasažených nedávným tornádem. Za každý kilometr zkušebních jízd přispěje Kia 10 korun na speciální projekt Nadace Naše dítě, se kterou dlouhodobě spolupracuje a která bude rodinám s dětmi pomáhat s nákupem drobného vybavení, jako jsou hračky, školní potřeby a pomůcky, případně přispívat na letní tábory apod.
 

Galerie

Top