NOVÁ ŠKODA OCTAVIA 2020

  • 20. 02. 2020

Představení nejnovější generace vozu ŠKODA OCTAVIA je za námi. Emotivní design, špičková výbava a nejmodernější asistenční systémy jsou hlavními atributy zcela nových modelů OCTAVIA.


Tento den 20. 2. 2020 nebyl pouze o představení nadčasového modelu ŠKODA OCTAVIA. Součástí našeho večerního eventu bylo také seznámení s elektromobily ŠKODA a vozy s alternativními pohony. Citigoe iV je prvním vozem značky ŠKODA s plně elektrickým pohonem. Získá si Vás nulovými lokálními emisemi a svou hbitostí v městském prostředí. Superb IV je vůz slovy nepopsatelný. Moderní design, nejnovější asistenční systémy a velmi tichá jízda. Vůz, ze kterého nebudete chtít nikdy vystoupit.

Během celého večera jsme soutěžili o 2 lístky na zápas Česko – Švédsko na Mistrovství světa v hokeji 2020 ve Švýcarsku. A také o zapůjčení vozu ŠKODA CITIGOe IV a SUPERB IV na celý víkend. Vítězům ještě jednou velmi blahopřejeme.

Každý zákazník měl také možnost ochutnat náš různorodý catering. Od nás nikdo neodchází s prázdnou, jako poděkování za účast si každý zákazník odnáší malý dáreček.

Tento termín Vám nevyhovoval a nemohli jste se za námi přijít podívat? Všechny vozy pro Vás máme připravené na saloně ŠKODA České Budějovice a Tábor. Přijďte si vozy vyzkoušet na vlastní kůži.

Galerie

Top