Volkswagen Fest 2019

  • 25. 08. 2019

Poslední prázdninový víkend opět ve víru značky Volkswagen. Dne 24. 8. 2019 se konal již 4. mezinárodní Volkswagen Fest. Rychlá auta, žhavé novinky značky Volkswagen, testovací jízdy, Volkswagen lifestyle a mnohem více čekalo návštěvníky letiště Hosín u Českých Budějovic.


Ani tento rok nechyběla exkluzivní řada vozů značky Volkswagen. Všestranný Golf, sebevědomý T-Roc, rodinný Tiguan, impozantní Touareg, náročný Amarok, profesionální Caravelle.

Aby návštěvníci měli možnost vozy naplno vyzkoušet, testovací jízdy zde byly samozřejmostí. Připraveny byly 4 testovací vozy a to Golf Variant, Touran, nový T-Cross a Caddy. Dohromady se uskutečnilo neuvěřitelných 60 testovacích jízd.

Během celého dne si u našich krásných hostesek mohli všichni účastníci zasoutěžit o skvělou novinku Volkswagen T-Cross na víkend s plnou nádrží.

Na základě krásného slunného počasí, hojné účasti návštěvníků a spokojenosti pořadatelů hodnotíme tuto akci jako velmi zdařilou a již nyní se těšíme na další Volkswagen setkání.

Galerie

Top