Volkswagen Caddy

Je jedno, z jaké perspektivy jej pozorujete: Nový Caddy zaujme svými ostrými, přesnými a dynamickými liniemi a mnoha výraznými detaily. Zejména nově modelovaná zadní partie, stejně jako sportovnější design přední části automobilu, který může být doplněn až čtyřmi chromovanými ozdobnými lištami, je dotažen do dokonalosti. Zcela jedinečným detailem jsou nově tvarovaná zpětná zrcátka, výrazné světlomety a čistý design zadních světel.

Vysoce kvalitní rádia a navigační systémy nejnovější generace zaujmou díky jednoduchému ovládání i vynikajícímu zvuku. Na přání je vůz také vybaven mnoha inovativními asistenčními systémy, které pernamentně analyzují jízdu, aby v případě potřeba mohly zasáhnout. Vy i vaši spolucestující tak můžete cestovat ještě komfortnějším způsobem. A aby každá jízda skončila s pocitem spokojenosti tak, jak začala, je nový Caddy vybaven četnými bezpečnostními systémy, které preventivně zasáhnou v kritických jízdních situacích.

Pro nový vůz Caddy je vyvinuta generace motorů, která zaujme svým klidným chodem a hospodárností. Každý motor je sériově dodáván s paketem opatření BlueMotion Technology a splňuje emisní normu Euro 6. Nyní také s pohonem všech kol 4MOTION. Výhody pohonu všech kol 4MOTION se zřetelně projeví při jízdě na mokré nebo zasněžené vozovce, resp. na znečištěném nebo kluzkém povrchu.

Chci se projet / Chci více informací
Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové
Top