VW Golf

Neuvěřitelný, nadčasový, inovativní. To je neodolatelný nový Golf.  Sedmá generace modelu Golf vyzařuje ještě více dynamiky a preciznosti. Charakteristiká silueta s výrazným C-sloupkem zůstala nezměněna, naopak nový model disponuje delším rozvorem a kratšími převisy, které mu dodávají nadčasovou elegantní dynamiku. 

Pod klikami dveří nyní prochází jasně viditelná, velmi ostrá charakterová linie. Tuto linii protínají oblouky podběhů kol, ale jinak je nepřerušovaná a stylisticky na ni navazují chromované lišty masky chladiče a světlometů a vzadu bílé boční pruhy zadních skupinových svítilen. Tato nízko umístěná linie probíhající po celém obvodu vozidla snižuje optické těžiště vozu, který tak vypadá na silnici ještě dravěji.

Ve snaze o dokonalost by to však v typickém stylu značky Volkswagen bylo příliš málo, pokud by v designu zádě nespočívaly také velmi hmatatelné přednosti. A mezi ně v případě nového Golfu patří to, že se i navzdory skvělému vzhledu podařilo designérům snížit výšku prahu zavazadlového prostoru na pouhých 665 mm nad zemí. To je nejlepší hodnota v celém segmentu a další příklad dokonalosti až do nejmenších detailů - vlastnost, která získá na významu v okamžiku, kdy zákazník vyrazí ve svém novém Golfu poprvé na nákupy.

Varianty

Top