Das WeltAuto

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové a ŠKODA s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

U vozidel v Das WeltAuto je vždy prověřen technický stav, servisní historie, možné právní vady a stavu tachometru. K tomuto využívají prodejci interní systémy koncernu Volkswagen. Také spolupracují se společností Cebia a téměř u každého vozu zákazník nalezne Cebia report, kde je garantován stav tachometru, stáří vozu a že vůz není předmětem financování.

V Das WeltAuto nabízíme také výrazně výhodné financování od Volkswagen Financial Services. Předváděcí jízda je naprostou samozřejmostí. Výměna vozu nebo záruka mobility jsou další z mnoha benefitů pro spokojenost zákazníků.

Největší službou pro zákazníka ojetých vozů, kterou v Das WeltAuto nabízíme je záruka. Jedná se o skutečnou záruku, která je poskytována zákazníkovi na jeden nebo na dva roky v různé úrovni krytí. Záruka Das WeltAuto kryje základní 3 komponenty: motor, rozvodovku a převodovku.

 

ŠKODA Plus

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA. Partnerem programu se může stát pouze prodejce, který splňuje náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro vás nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu vám jako partner programu ŠKODA Plus nabízíme i dalších výhody: zkušební jízda, výkup vašeho vozu, předprodejní příprava vozu, 12 měsíců záruka, atraktivní podmínky financování, výhodné pojištění vozu, doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA, certifikát vozu, vyřízení veškerých formalit, roční kontrola zdarma.
 

ŠKODA Plus Roční vozy

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte:

  • Vozy mladší 18 měsíců
  • Najeto do 30 000 km
  • Tovární záruka ŠKODA AUTO
  • Záruka výměny vozu

   

Top