Servis a služby

Pokud si kupujete nový vůz, právem očekáváte nejvyšší kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Stejně tak perfektní servis a služby spojené s užíváním vozu. Proč se nespolehnout na tyto výhody i v případě ojetých vozů zakoupených u nás? Všechny vozy zařazené v naší nabídce splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. Naše vozy jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím. 


Proč si vybrat pro nákup vozu právě Ojeté vozy CB Auto?

Nabízíme služby na profesionální úrovni, které vám usnadní celý proces prodeje nebo nákupu vozu včetně potřebných úkonů na příslušném úřadě.

Naše prodejní místa (České Budějovice, Tábor, Český Krumlov) jsou s plným zázemím autorizovaného servisu. 

Nabízíme ucelenou řadu vozů dostupných jako tzv. Roční vozy s plnou tovární čtyřletou nebo pětiletou zárukou platnou od data uvedení do provozu. Prioritou jste pro nás vy, spokojení zákazníci. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu nabídne řadu dalších výhod:
 

1. Zkušební jízda
Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny vaše požadavky. Naši prodejci vám rádi názorně předvedou všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus a Das WeltAuto máme připraveny k okamžité zkušební jízdě.


2. Výkup vašeho vozu
Pokud se rozhodnete pro nový vůz nebo ojetý, rádi váš stávající vůz vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace. Samotné stanovení výše odkupní ceny probíhá pomocí nestranného systému EuroTax.


3. Záruka 
U vozidel do 7 let stáří a maximální výše 200 000 km nabízíme záruku o délce 12/24 měsíců, která se velmi podobá tovární záruce u nového vozidla.

Našim cílem je poskytnout vám jistotu maximálního komfortu a dostatečné flexibility v případě neočekávaných situací spojených s provozem vašeho vozidla. V okamžiku uplynutí tovární záruky ztrácíte jako vlastník vozidla veškeré garance a ochranu pro případ selhání důležitých součástek a zařízení. V takovém případě může oprava poškozeného vozu vyžadovat neočekávaně vysoké náklady a nepříjemně zasáhnout váš rodinný nebo firemní rozpočet. Prodloužená záruka poskytuje široké krytí pro případ výskytu vady na vašem vozidle.

Výhody prodloužené záruky:

  • Možnost sjednání pro vozy do 7 let stáří / 200 000 km.

  • Flexibilní vyřízení škodní události prodejcem ŠKODA Plus.

  • Garance rychle a kvalitní opravy provedené odborníky v autorizovaném servisu.

  • Možnost opravy poškozeného vozidla kterýmkoli smluvním partnerem ŠKODA Plus ČR.

  • Možnost opravy poškozeného vozidla v zahraničí.

  • Vyšší hodnota vozu v případě jeho dalšího prodeje.

  • Cenově výhodná záruka na ojetý vůz garantovaná velkým a silným partnerem – koncernem Volkswagen.

     

Silver – Gold – Platinum
Program
Platinum
Gold+
Gold
Silver

Stáří vozu (měsíců)

do 24

24-60

24-60

60-84

Počet km

do 40 tis.

do 150 tis.

do 150 tis.

do 200 tis.

Trvání záruky (měsíců)

24

12/24

12/24

6


Rozsah krytí

Motor

Manuál./autom. převod.

Rozvodovka

Hřídele k přenosu síly

   

Řízení

   

Brzdy

   

Palivový systém

   

Elektrický systém

   

Komfortní elektronika

   

Klimatizace

   

Chladící systém

   

Bezpečnostní systém

   

Výfukový systém

   

Plynový pohon (originál)

 


 


4. Atraktivní podmínky financování
Společnosti Volkswagen Financial Services, ESSOX, ČSOB a UCL vám vždy dokážou nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás.


5. Výhodné pojištění vozu
Díky značkovým pojistným produktům a rozsahu spolupráce s většinou pojišťoven Vám nabídneme široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.


6. Vyřízení veškerých formalit
Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času vám nabídneme možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.


7. Garance technického stavu
Garantujeme technický stav vozidla při prodeji. K zhodnocení technického stavu využíváme pomoci servisního technika autorizovaného servisu a vše zaznamenáme do „Zápisu o technickém stavu motorového vozidla“.


8. Servis a prodej praktických doplňků
K zakoupenému vozu nabízíme možnost dokoupit si výhodně originální příslušenství a díly. Zákazníkovi zároveň představíme nabídku našeho autorizovaného servisu http://www.cb-auto.cz/servis/

 

O ŠKODA Plus

ŠKODA Plus je prodejní systém pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců ŠKODA AUTO a.s. Nabízeny jsou vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody. Partnerem programu se může stát pouze prodejce, který splňuje náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro vás nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy ŠKODA do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární čtyřletou zárukou platnou od data uvedení do provozu.

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkwagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a ŠKDODA s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Důraz na jednotné řešení standardu záruky a především na kvalitu se odráží ve velmi pozitivním vnímání značky Das Welt Auto českými zákazníky, kteří si mohou vybírat z široké nabídky několika tisíce prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů.

 

O Das WeltAuto

Mezi nadstandardní zákaznické služby patří minimálně roční záruka (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky). Prodej ojetých vozů probíhá v moderním prostředí za asistence důkladně školených prodejců, kteří zákazníkům pomohou nejen s koupí, ale i s prodejem ojetého automobilu.

Top