Volkswagen Polo

Neobyčejně bezpečné. Neobyčejně inovativní. Ve voze Polo Vás jen tak něco nevyvede z míry. Je totiž vybavené tolika asistenčními systémy jako nikdy dříve. Ty dokážou permanentně sledovat vozovku, varovat řidiče a v mezních situacích dokonce zasáhnout. Avšak bez ohledu na to, jak moc si budete cestování užívat, Polo Vás vždy znovu nadchne.

Ví, jak zapůsobit – svou bezpečností. Ze sebejistého projevu vozu Polo vyzařuje současně také jeho bezpečnost. Důvodem je jeho výrazný design s čistými liniemi a krásnými detaily, jako např. mřížkou chladiče s chromovanými prvky nebo modifikovaným nárazníkem. Již při prvním pohledu na Polo tak budete mít dobrý pocit.

Pohodlně se budete cítit vždy. Ať sedíte v jakékoli pozici. Ve voze Polo se prostě jen pohodlně usadíte. A není divu, protože jeho vysoce kvalitní interiér navodí okamžitě atmosféru, ve které se budete cítit velmi příjemně. Nejmodernější výbava se pak postará o to, že bez problémů zvládnete všechny výzvy, jež na Vás na cestě čekají. A to zcela bez stresu.

Polo ukazuje, kam směřuje vývoj – a to prostřednictvím té nejmodernější techniky. Vždy tak najdou to nejrychlejší spojení, a to dokonce i k Vašemu chytrému mobilnímu telefon.

 

od 266 401 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Top