Volkswagen Tiguan

Stylový vůz pro opravdové dobrodruhy. S novým Tiguanem nejenže uděláte dojem ve městě, ale budete se pohybovat sebevědomě i daleko za jeho hranicemi. Nový Tiguan je SUV, které prostřednictvím svých technologicky vyspělých a výkonných motorů splní anebo dokonce předčí Vaše nejvyšší nároky.

Dynamické proporce, expresivní příď a důrazná záď, ani přes své kompaktní rozměry nemá nový model Tiguan šanci splynout s davem. Čisté linie výrazné masky chladiče dodávají celkovému vyznění vozu na sebejistotě, zatímco boky s charakteristickými prolisy podtrhují jeho silný charakter. Smysl pro styl nového modelu Tiguan v provedení Highline vyjadřuje například částečně lakovaný zadní nárazník s chromovanou dekorativní lištou nebo elegantní mřížka sání vzduchu.

Sebevědomý charakter nového modelu Tiguan umocňuje interiér tvořený vysoce kvalitními a pečlivě zpracovanými materiály. Na první pohled každého jistě upoutá harmonické uspořádání kabiny, mezi jejíž přednosti zdaleka nepatří jen kokpit orientovaný na řidiče, jehož hlavními výhodami jsou srozumitelnost a přehlednost. Cestující v přední i zadní řadě sedadel si mohou kromě velkorysého prostoru pro nohy užívat také pohled na atraktivní dekorativní obložení interiéru, které je k dispozici pro všechny tři nabízené úrovně výbavy. 

od 877 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Josef Miler
Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent
Prodejce vozů VW
Přemysl Kovář
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW
Top