Sopranistka Jana Šrejma Kačírková je novou ambasadorkou CB Auto

Máme velkou radost z nově vzniklého partnerství s jihočeskou rodačkou z nedalekého Vidova, trojnásobnou držitelkou ceny Thálie a úspěšnou operní pěvkyní Janou Šrejma Kačírkovou.


Sopranistka Jana Šrejma Kačírková je novou ambasadorkou CB Auto

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo pro tuto spolupráci získat osobnost z našeho regionu, která ke svému oboru, opředenému mnoha mýty a předsudky, přistupuje s lehkostí a jakousi rozverností. Ukazuje, že emoce a zážitek z opery si může užít každý. Otevírá tento obor širší veřejnosti. Její přístup je velmi blízký naší dlouhodobé strategii vyjádřené kampaní Jsme tu pro všechny.

Tradiční a zároveň nadčasové, elegantní a současně dynamické, křehké a přitom silné, takové je spojení naší ambasadorky a Mazdy CX-30. Jana stejně jako její nový vůz dokazuje, že tradiční přístup a umění mohou být velmi nadčasový. 

Mazda CX-30 patří k vyhledávaným rodinným vozům, od kterého se často očekává univerzálnost. Musí proto obstát často jako bezchybné pracovní, rodinné i volnočasové auto.

Cestování autem je neodmyslitelnou součástí práce operní pěvkyně. Současné angažmá Jany v Národním divadle v Praze, Janáčkové divadle v Brně a Jihočeském divadle v Českých Budějovicích znamená velké množství pracovních cest. Vyjma role umělecké má ale Jana také důležitou roli matky malé dcerky a s ohledem na statek, ze kterého pochází, také tak trochu i roli chalupářskou. Věříme, že Mazda CX-30 pomůže Janě všechny tyto role zvládnout.

Galerie

Top